Sunday, 26.06.2022, 23:38 | Вітаю Вас Guest | Реєстрація | Вхід

Оцінка для юридичних осіб

З 2006 року один з основних напрямків професійної діяльності оціночної компанії Приватного підприємства «Приват-Інвеста»: незалежна оцінка майна для підприємств у Києві та по Україні.
 
 
Ми складемо для Вас вигідну комерційну пропозицію на експертну оцінку вартості активів підприємства будь якої форми власності (ТОВ/ООО/ltd, ЗАО, ПАО, ЧАО, ПП і т.д. ):
 
- оцінка необоротних активів: оцінка основних засобів, комерційної нерухомості, обладнання, виробничих ліній, колісних транспортних засобів, земельних ділянок.
 
- експертна оцінка вартості оборотних активів підприємства: оцінка готової продукції, запчастин, товарів, інструментів, сировини, матеріалів, тварин, тмц, оцінка товарів у обороті і т.д.
 
 
У штаті бюро оцінки 6 кваліфікованих фахівців. Наші експерти пройшли спеціальне навчання і мають дипломи оцінювачів по основними напрямкам і методам експертної оцінки. Ми маємо повний комплект документів для визначення вартості та виконання звіту про оцінку будь-якого майна для всіх цілей:
 
1. оцінка для банку (оценка имущества под залог кредитным организациям)
 
2. оцінка для списання майна
 
3. оцінка для оренди комерційної нерухомості та землі
 
4. оцінка для аудиту
 
5. оцінка для оподаткування
 
6. оцінка для розподілу майна (оцінка для суду)
 
7. оцінка для бухгалтерського обліку (для бух учета)
 
8. складання рецензій по оцінці майна
 
 Високопрофесійні якості оцінювачів у поєднанні з мобільністю та оперативністю гарантують високий рівень обслуговування.
 
З повагою та надією на співпрацю, оціночна компанія ПП «Приват-Інвеста»
 

Welcome to the Valuation Office
 
The core business of the Office is the provision of accurate, up-to-date valuations of commercial and industrial properties.
 
Independent expert valuation of any property:
* valuation of real estate (apartments, houses, commercial real estate);
* estimate the cost of equipment and machines;
* valuation of cars and transport;
* appraisal value of the land.
 
Please send us your inquiry and we’ll help you.
 
Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Web-site:
Тема листа:
Текст повідомлення *:
Оцінка сайту:
Код безпеки *:


Об’єкти основних засобів складають основу будь-якого виробництва і від їх вартості, якісного стану, кількості і ефективності використання залежать кінцеві результати діяльності суб’єкта господарювання.
 
Одним з питань у обліку основних засобів є складність їх оцінки, яка полягаєу виборі вартості за якою слід вимірювати основні засоби.
 
На сьогоднішній день в законі України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» відсутні методичні основи обґрунтованого визначення вихідної оцінки основних засобів, що є досить важливим.
 
Існує ряд питань при визначенні поняття «справедлива вартість», оскільки ринкові ціни, що і визначають «справедливу вартість» основних засобів не завжди можна назвати справедливими, тому що вони не можуть бути справедливими одночасно і для покупця і для продавця.
 
Тому, при виборі об’єктивного методу оцінки основних засобів необхідно мати на увазі, що не існує оцінки, яка б задовольняла всіх без винятку користувачів
фінансовоїзвітності.