Неділя, 25.10.2020, 20:38 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Березень » 13 » Оцінка вартості нерухомості. БТІ м.Київ
| Рейтинг: 4.5/2
10:45
Оцінка вартості нерухомості. БТІ м.Київ

Якщо Ви продаєте нерухомість, Вам буде потрібна професійна послуга – оцінка вартості нерухомості для оподаткування. Не важливо, що це: приватний будинок, квартира, комерційна нерухомість або земельна ділянка. Правильна оцінка вартості просто необхідна. Для цього достатньо звернутися в нашу оціночну компанію і приватне БТІ Приват-Інвеста, наші оцінювачі швидко і якісно проведуть експертну оцінку і видадуть всі необхідні документи. Маючи десятирічний досвід, ми точно знаємо, як об'єктивно, законно та вигідно оцінювати будь-яку нерухомість, незалежно від віку і технічного стану. На вартість можуть впливати багато причин, і всі вони будуть враховані.

Якщо вам потрібна оцінка квартири в Києві або області для оформлення паперів з оподаткування під час продажу, даруванні, оформленні спадщини, наші оцінювачі вам допожуть. Ви не будете витрачати власний час і відволікатися від важливої роботи. Професіонали в своїй справі, наші фахівці витратять мінімум вашого часу. Наш фахівець приїде на об'єкт у зручний для вас час, і врахує всі ваші побажання.

Наша компанія займається без посередників не тільки оцінкою нерухомості, але й оцінкою земельних ділянок, виготовленням технічних паспортів БТІ в Києві і обл. Для цього нам потрібно мінімальний перелік документів, і вже через 1-2 дні ми зможемо вам видати звіт про проведену роботу.

Якщо в процесі експлуатації будинку або квартири ви загубили техпаспорт БТІ, або зробили перепланування і необхідно внести зміни в паспорт квартири чи будинку, або при купівлі нової нерухомості не встигли його замовити, наша компанія може зробити його або відновити. Вам не потрібно витратити колосальну кількість часу на відвідування всіляких бюрократичних кабінетів, де доведеться заповнювати безліч паперів та відповідати на десятки питань. І все одно після цього збирати відсутні документи. Приватне БТІ м. Київ Приват-Інвеста все зробить для Вас. Ви зможете забрати новий техпаспорт БТІ на нерухомість через 1-2дні. Технік нашого БТІ виїде до Вас в зручний час..

Наша компанія, як і всі наші фахівці, внесені в єдину базу експертів оцінювачів в Україні, мають всі необхідні сертифікати та дозволи для проведення експертної оцінки нерухомості та виготовлення технічних паспортів БТІ Києва. І можуть бути допущені для оцінки нерухомості, землі, рухомого майна, обладнання і автотранспорту будь-якого типу та складності. Вартість послуг оцінки та виготовлення техпаспортів варіюється залежно від складності проведення оцінки, терміновості роботи і віддаленості. Але ми беремося за будь-яку, не залежно від складності.
 

Переглядів: 941 | Додав: Соломка | Теги: оцінка нерухомості, БТІ м. Київ | Рейтинг: 4.5/2


Приват-ІнвестаБТІ, Експертна оцінка майна
| Рейтинг: 4.5/2