Четвер, 24.09.2020, 15:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Січень » 14 » Послуги БТІ Київ і обл., новий техпаспорт на будинок, квартиру за 1-3дні
| Рейтинг: 5.0/1
16:56
Послуги БТІ Київ і обл., новий техпаспорт на будинок, квартиру за 1-3дні

Приватне підприємство «Приват Інвеста»  надає послуги БТІ та незалежної оцінки з 2007року. Компанія працює в усіх районах по місту Київ (Дарницький, Голосіївський, Святошинський, Печерський, Оболонський, Шевченківський, Подільський, Дніпровський та Деснянський район), а також в усіх містах та селах Київської області: Бровари, Обухів, Бориспіль, Макарів, Васильків, Вишгород, Вишневе, Боярка, Сквира, Тараща, Тетіїв, Богуслав, Баришівка, Миронівка і т.д.

Сьогодні у нас працюють досвідчені професійні фахівці – інженери техніки-інвентаризатори та сертифіковані експерти оцінювачі.

Послуги БТІ Київ та область – техпаспорт на квартиру, інвентаризація приватного будинку, паспорт на нежитлові будівлі за 1-3 дні, дешево.

Для зручності наших клієнтів виконуються виїзди інженерів для інвентаризації нерухомості по Києву та в усі райони Київської області - Богуславський, Вишгородський, Києво-Святошинський, Кагарлицький, Сквирський, Миронівський, Кагарлицький, Сквирський, Білоцерківський, Обухівський та інші райони

Компанія працює та надає послуги БТІ та оцінки нерухомості згідно Законодавству України.

Великий досвід інженерів приватного БТІ дозволяє надавати безкоштовні консультації в зручний час по телефону (з 8.00 до 21.00), або в офісі за адресою: Київ, просп. Григоренко, 39-Б, 3-ій поверх (режим роботи пн-пт з 8.30 до 19.00, у вихідні за домовленістю).

Менеджери компанії нададуть професійну консультацію при прийомі замовлення, а інженери-інвентаризатори БТІ виконають обміри та виготовлять документацію на нерухомість за 1-3дні по доступній ціні:

технічний паспорт на квартиру (вартість) – від 600грн

техпаспорт на приватний будинок (ціна) – від 10грн/м2

тех.паспорт на нежитлові будівлі, гаражі – від 500грн.

Увага! Інвентаризація нерухомого майна в Україні: технічний паспорт з 2013 – це не обовязково державні БТІ, тепер немає монополії комунальних БТІ на виготовлення технічної інвентарізації.

Виконувати техінвентаризацію можуть приватні підприємства або фізичні особи підприємці, якщо у них є ліцензія, хоча б один спеціаліст пройшов атестацію у Мінрегіоні України, мають кваліфікаційний сертифікат та опит роботи в Бюро технічної інвентаризації.

Тепер Бюро технічної інвентаризації в Києві на Трьохсвятительскій 4-а виконує техпаспорти так само, як і приватні підприємства, що вміють надавати сучасний рівень сервісу. Згідно Закону немає значення яке з цих підприємств виконало техпаспорт.

Ми одні з перших почали надавити послуги по виготовленню техпаспортів на квартири, гаражі, приватні житлові будинки та нежитлові приміщення в Києві та по області.

 

Наші переваги:

- швидкість (термін виконання 1-3 дні);

- зручний режим роботи (пн-пт з 8.30 до 19.00, у вихідні за домовленістю);

- сучасний рівень обслуговування;

- доступні ціни;

- безкоштовні консультації;

- якісна робота згідно законодавства;

Виконуємо такі роботи:

- виготовлення технічного паспорту на квартиру, нежитлові приміщення та будівлі;

- випуск техпаспорту на приватний будинок;

- введення в експлуатацію;

- незалежна оцінка для оподаткування.

послуги Бюро тех.інвентарізації в Києві та виготовлення техпаспорту БТІ на приватні будинки в Броварах, Обухові, Бориспілі, Макарові, Василькові, Вишгороді, Вишневому, Боярці, Сквирі, Таращі, Тетійові, Богуславі, Баришівці, Миронівці та районах.

Працюємо та виконуємо документацію та тех/паспорти на нерухоме майно по всьому місту в Дарницькому, Голосіївському, Святошинському, Печерському, Оболонському, Шевченківському, Подільському, Дніпровському та Деснянському районах Києва.

можливий виїзд інженера БТІ в усі райони Київської області - Богуславський, Вишгородський, Києво-Святошинський, Кагарлицький, Сквирський, Миронівський, Кагарлицький, Сквирський, Білоцерківський, Обухівський та інші райони.

Переглядів: 2248 | Додав: Соломка | Теги: паспорт на квартиру, послуги бті, техпаспорт на будинок | Рейтинг: 5.0/1


Приват-ІнвестаБТІ, Експертна оцінка майна
| Рейтинг: 5.0/1