Неділя, 25.10.2020, 21:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Січень » 5 » Технічний паспорт на квартиру, будинок, послуги БТІ Київ та область
| Рейтинг: 5.0/1
10:20
Технічний паспорт на квартиру, будинок, послуги БТІ Київ та область

Послуги приватного БТІ в Києві та Київській області

 

технічний паспорт на квартиру, приватний будинок, гараж та інші будівлі недорого та швидко. Адреса БТІ: Київ, Дарницький район, проспект П.Григоренко, 36-Б.

 

У нас зручний графік роботи. Час роботи приватного Бюро технічної інвентарізації: пн-пт з 8.30 до 19.00; сб,нд – за попередньою домевленістю

 

В Україні існують кілька типів об'єктів нерухомого майна: житлові приміщення, такі як квартири, будинки, садові будинки (дачі) та нежитлові приміщення, такі як офіси, складські приміщення та ін., відповідно до положень інструкції «Про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна».

 

Техпаспорт на нерухоме майно –документ, в якому відображені характеристики нерухомості: фактична адреса, площа земельної ділянки, дата будівництва або реконструкції, загальна площа, поверховість будівлі, поверх, на якій розташований об'єкт, інформація про фундаменті, стінах, покрівлі, ремонтних роботах, інженерних комунікаціях і т. д.

 

Приклади технічних паспортів на нерухоме майно:

 

Техпаспорт на Квартиру

 

Тех. паспорт на квартиру це основний документ, де відображені характеристики: рік побудови будівлі або реконструкції, розташування будівлі (фактична адреса), кількість поверхів будівлі, матеріал стін об'єкта (квартири), наявність інженерних комунікацій, поверх об'єкта (квартири), загальна, житлова, площа інших приміщень та інші дані.

 

Тех.паспорт на приватний будинок

 

Технічний паспорт на будинок - це інформаційний документ, в якому відображені характеристики, як розташування будівлі (фактична адреса), рік побудови, кількість поверхів, наявність інженерних комунікацій, загальна і житлова та площа всіх підсобних приміщень, споруд, їх поверховість і розташування на ділянці, площа земельної ділянки.

 

Паспорт на нежитлове приміщення

 

Техпаспорт на нежитлове приміщення - це основний інформаційний документ, в якому відображено: розташування (адреса), рік побудови, кількість поверхів, поверх об'єкта нерухомості, наявність інженерних комунікацій, загальна площа, площа всіх підсобних приміщень та інші дані.

 

 

 

Технічна інвентаризація нерухомості

 

Технічна інвентаризаціябуває двох видів: первинна, яка проводиться перший раз на новий або перебудований об'єкт нерухомості і поточна, яка проводиться на об'єкті, який вже має технічний паспорт, щодо якого в новий документ вносяться і фіксуються всі зміни нерухомості (перепланування, прибудови та ін). Як і в першому так і в другому випадку всі заходи проводяться фахівцем БТІ (виїзд на об'єкт нерухомості) на підставі заявки. Спеціалістом БТІ проводяться всі необхідні дії, заміри та інші необхідні роботи згідно з чинними нормативними документами та інструкціями.

 

По закінченню технічної інвентаризації видається технічний паспорт.

 

Часті питання

 

Що таке технічний паспорт БТІ?

 

Техпаспорт БТІ – це основний інформаційний документ на об'єкт нерухомості ,в якому міститься вся основна инфорамация про об'єкт чинними нормативними інструкціями (фактична адреса, дата побудови, проведення ремонтних робіт, кількість поверхів план-креслення, площа,інженерні комунікації тощо)

 

 

 

Які необхідно мати документи для оформлення нового техпаспорта на квартиру?

 

Необхідний перелік документів: паспорт, код ІПН, правовстановлюючий документ на квартиру чи будинок.

 

 

 

Термін дії техпаспорта на квартиру?

 

Документ (технічний паспорт) дійсний до моменту зміни або реконструкції нерухомості

 

Переглядів: 2164 | Додав: Соломка | Теги: Технічний паспорт на квартиру, послуги БТІ Київ, техпаспорт на будинок | Рейтинг: 5.0/1


Приват-ІнвестаБТІ, Експертна оцінка майна
| Рейтинг: 5.0/1